Güncel İngilizce Sınav Örnekleri

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. öğrencileri için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel sınav evraklarını indirin. Arzu ederseniz istediğiniz düzeltmeleri yapıp sınav dönemlerinde kullanın.
* Sitemiz, sınav evraklarının öğrenciler tarafından amacına uygun olmayan izinsiz kullanımlarından doğacak sonuçlardan sorumlu olmayacaktır.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...
Yıllık Planlar (-)

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. sınıflarda İngilizce dersi verecek öğretmenler için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel yıllık ders planlarını tek bir tıklamayla, beklemeden indirin.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...Belgeler, Evraklar...

Ortaokul ve liselerdeki İngilizce öğretmenleri, müfredata uygun ve güncel evrakları tek bir tıklamayla buradan indirebilirler.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...
ders e-kitapları + ses dosyaları + cevaplar


MEB İngilizce kitapları ve ekleri:

Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi okullarında okutulan tüm İngilizce ders kitaplarının ve öğretmen kılavuzlarının .pdf şeklindeki dosyalarını, kitaplardaki soruların TÜM cevaplarını ve .mp3 formatındaki ses dosyalarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak tek bir tıklamayla indirebilirsiniz:Meslek Liseleri için İngilizce Ders Kitapları:


Bilişim Teknolojileri Alanı:Oxford English File 4th edition Ders Kitapları ve Ekleri:

Burada, İngilizce öğrenmek isteyenlerin -bizce- alabilecekleri en kapsamlı ve gelişmiş ders kitabı olan Oxford English File © serilerine ait kısayollar paylaşılmıştır. Yayın hakları sebebiyle bu kitapların sitemizden indirilmesi mümkün değildir. Bunun yerine; bu kitapların internetteki konumlarına aşağıda verdiğimiz kısayollarla güvenle ulaşabilirsiniz:

    Download all English coursebooks & materials

    Aşağıda, İngilizce öğrenmek isteyenlerin yararlanabilecekleri diğer yabancı yayın evlerine ait hemen tüm e-kitap ve eklerini indirebilecekleri bir portal olan ebook4yle.com 'a ait kısayol paylaşılmıştır. Önemli yayınevlerine ait her seviyede eserin çalışma ve ders kitabı, ses dosyaları, videoları ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz:

  • All English Course Books & Materials All study materials of Oxford, Cambridge, Pearson & Longman, MacmillanÖğretmen Mesleki Gelişim Kitapları

Her düzeyde görev yapan öğretmenler için hazırlanmış mesleki kitapları aşağıda bulabilir ve indirebilirsiniz: Pedagojik kitaplar, başlangıç seviyesindeki minik öğrencilerinizle yapacağınız derslerde sizlerde yol gösterecektir. Aktivite ve oyun çeşitlerini içeren kitaplar ile de daha eğlenceli dersler yapacaksınız.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...