Güncel İngilizce Sınav Örnekleri

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. öğrencileri için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel sınav evraklarını indirin. Arzu ederseniz istediğiniz düzeltmeleri yapıp sınav dönemlerinde kullanın.
* Sitemiz, sınav evraklarının öğrenciler tarafından amacına uygun olmayan izinsiz kullanımlarından doğacak sonuçlardan sorumlu olmayacaktır.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...

Başa dönün
Yıllık Planlar (-)

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. sınıflarda İngilizce dersi verecek öğretmenler için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel yıllık ders planlarını tek bir tıklamayla, beklemeden indirin.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...


Başa dönün
Belgeler, Evraklar...

Ortaokul ve liselerdeki İngilizce öğretmenleri, müfredata uygun ve güncel evrakları tek bir tıklamayla buradan indirebilirler.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...


Başa dönün
MEB İngilizce kitapları ve ekleri:Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi okullarında okutulan tüm İngilizce ders kitaplarının ve öğretmen kılavuzlarının .pdf şeklindeki dosyalarını, kitaplardaki soruların cevaplarını ve .mp3 formatındaki ses dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz:


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...Yabancı İngilizce ders kitapları ve ekleri:Oxford ve Cambridge gibi dünyanın en saygın yabancı dil öğretim kitaplarını sunan yayınevlerinin eşsiz ders kitaplarını, öğretmen kitap ve basılı etkinlik kılavuzlarını, cevap anahtarlarını ve .mp3 formatındaki ses dosyalarını buradan indirebilirsiniz. (Download sayfasına yönlendirileceksiniz)

Alanlar İçin Yabancı İngilizce ders kitapları:


Başa dönünÖğretmen Mesleki Gelişim Kitapları

Her düzeyde görev yapan öğretmenler için hazırlanmış mesleki kitapları aşağıda bulabilir ve indirebilirsiniz: Pedagojik kitaplar, başlangıç seviyesindeki minik öğrencilerinizle yapacağınız derslerde sizlerde yol gösterecektir. Aktivite ve oyun çeşitlerini içeren kitaplar ile de daha eğlenceli dersler yapacaksınız.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...


Başa dönün